Category: Marketing

Seriali amerikan “Plates on Fire” me producente dy shqiptaret Greta dhe Vilma

  “Plates on Fire” (Pjatat në Zjarr) është show më i ri krijuar nga veterani Joe Viramontez me producentet dy artistet e njohura shqiptare në Hollivud, Greta dhe Vilma Zenelaj, themeluese të Colored Films. Producentet shpallën datat e fillimit të serialit të gatimit kompetitiv në TV amerikan nga tetori – dhjetor 2017, ku 10 episodeJava e Modës Shqiptare në New York sjell ikonat me emër të industrisë

Nga Ermira Babamusta New York, Sh.B.A. – Producentja dhe regjizorja e njohur Mrika Krasniqi pasi arriti suksesin në botën e filmit, tashmë vjen me një surprizë të re në fushën e biznesit. Me 25-30 mars 2016 Mrika Krasniqi prezanton Javën e Modës Shqiptare 2016 në New York, organizuar nga Agjencia e Modës Shqiptare (Albanian FashionAA Vision: Shitet Nino’s Pizza në Manhattan, NY

AA Vision: Shitet Nino’s Pizza në Manhattan, NY from qazim doda on Vimeo.

Nino’s Pizza në manhattan, NY këto ditë ka dalur në shitje.
Të Interesuarit mund të kontaktojnë në numrin: 914/ 582 2819
Nino’s Pizza është në biznes për më shumë se 30 vite dhe ka krijuar emër të mirë për cilësinë e saj.
Adresa:
131 Marks Place
New York, NY 10009